Zapraszamy na szkolenia!

16.03.2018

krokusy

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowych szkoleniach dotyczących praktycznych aspektów rozwoju lokalnego opartego na walorach krajobrazowych i przyrodniczych gmin karpackich.

Szkolenia będą okazją do poszerzenia wiedzy oraz rozwoju praktycznych umiejętności dotyczących uwzględniania zielonej infrastruktury w zarządzaniu przestrzenią, a także do wzmocnienia współpracy samorządów gminnych z lokalnymi grupami działania w zakresie kształtowania zielonej infrastruktury jako istotnego elementu kapitału naturalnego.

Tematyka szkoleń może się okazać szczególnie interesująca dla pracowników urzędów gmin zajmujących się kwestiami ochrony środowiska, rolnictwa i planowania przestrzennego, jak również dla przedstawicieli LGD i innych organizacji pozarządowych zaangażowanych w rozwój gmin oparty na ich walorach krajobrazowych i przyrodniczych.

Szczegółowe informacje, formularz rejestracyjny oraz program szkoleń dostępne są pod adresem: www.zielonainfrastruktura.karpatylacza/rejestracja

W razie pytań prosimy o kontakt z panią Agnieszka Niemczynowicz (nr telefonu: 22 840 66 64 wew. 106, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

Do zobaczenia w Karpatach!

Zobacz również

Projekt LIFE16 GIE/PL/000648 jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu LIFE oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2018